Ve všech případech hledám to nejlepší pro klienta a ne pro vlastní provizi. Přednostně mám zájem o dlouhodobou spolupráci a vybudování seriózního vztahu s klientem (rodinou). Kdo se nepřesvědčí, asi neuvěří. Všechny zde uváděné služby jsou pro klienty zdarma a jsou dostupné přímo u vás doma, kanceláři, kavárně, ... v čase, který si určíte. Své služby nabízím v rámci celé ČR.

Při komplexních službách většinou pracuji v následujícím cyklu:
komplexní služby (od stavebního spoření až po investice na burze v provázaném celku) s vypracováním finančního plánu,
vypracování analýzy (nebo srovnávací kalkulace) vašich současných nebo zamýšlených finančních produktů,
vyřešení dilčího problému (pojištění domácnosti, nemovitosti, výpověď dospořeného stavebního spoření, ale i cokoliv dalšího).
1. schůzka - představím Vám filozofii mé práce a budu poslouchat Vaše představy a přání,
2. schůzka - na základě Vašich přání Vám budu prezentovat několik variant možného řešení,
3. schůzka - po Vašem uvážení můžeme přistoupit k podpisu nově sjednávaných smluv a obdržíte Váš finanční plán, který bude zahrnovat i Vaše již uzavřené smlouvy.
Úvod
Snad již každý z nás někdy udělal zkušenost s finančním poradenstvím. Někdo dobrou, někdo horší a někdo snad tu nejhorší. Škoda, že těch horších zkušeností, alespoň jak mně se zdá, je asi většina. A právě pro vás jsou určeny tyto stránky, pro nespokojené, pochybující, váhající nebo i odmítavé klienty. Ale stejně tak pro vás, kdo chcete nezávazně zkontrolovat již uzavřené smlouvy nebo práci vašeho současného finančního poradce.

Nabízím Vám:

NAVŠTIVTE NOVOU A AKTUÁLNI PREZENTACI NA: www.ferovefinance.cz

Některé dílčí problémy můžeme řešit telefonicky nebo emailem. Napiště nebo si zavolejte o předběžnou kalkulaci povinného ručení, pojištění domácnosti, úrazového pojištění, investičního spoření, atd.  Porovnám vám několik možných variant u několika finančních institucí.

Výsledkem mé práce je pro vás získání dův
ěryhodného a dlouhodobého partnera pro řešení finančních otázek a v neposlední řadě úspora peněz, spokojenost a přehledný finanční plán pro jednotlivce nebo celou rodinu. Více o finančním plánu.

Za vás platí banka, pojišťovna, fond, atd. Získáte stejný produkt jako po čekání za přepážkou, s tím rozdílem, že bude přímo podle vašich požadavků bez nutnosti obcházení všech finančních institucí. Jsem schopen a ochoten nabídnout vám u vybraných produktů obchodní slevy, které u přepážky nedostanete.
! Svým klientům jsem kdykoliv k dispozici osobně, na telefonu nebo emailu !